An Unordinary Leader

Head of School Welcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc convallis quam ac turpis faucibus commodo. Phasellus pulvinar velit non mauris vehicula, mollis tempus dolor suscipit. Nunc a quam vel orci scelerisque eleifend. In dictum in enim sit amet mattis. Sed sagittis mauris et viverra viverra.

Donec tincidunt velit eu massa lobortis consequat. Etiam vitae volutpat enim. Vivamus placerat mattis dignissim. Nullam diam nisl, posuere a turpis sit amet, efficitur vestibulum dolor. Fusce arcu arcu, suscipit sit amet feugiat.

Olivia Jones, Head of School

Quick Facts

Students Enrollment

0%
Lower grade
0%
Upper Grade
0%
Middle Grade
0%
High Grade
What We Teach

Our Programs

Our Video

Students Life

>
Testimonials

What Parents Say

Karkonoska to uczelnia silnie osadzona w kontekście lokalnym. To, co ją wyróżnia, to kameralność i dobre, partnerskie relacje pomiędzy studentami a kadrą. Jesteśmy blisko studentów, z wieloma mamy kontakt nawet po latach.

dr Oliwia Tarasewicz-Gryt

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, to umiejętności i wiedza które uzyskane są na zajęciach w większości praktycznych, dzięki temu nie czuje się że wiedzę student ma wyłącznie książkową. Usytuowanie Uczelni w sercu kotliny jeleniogórskiej w otoczeniu gór powoduje w konsekwencji że dla jej absolwentów wspinanie się na szczyty jest bardzo proste.

dr n. KF. Dariusz Milko

Fizjoterapia, nauczyciel akademicki KPSW

Pracując w Karkonoskiej często nachodzi mnie myśl, że chciałabym być na miejscu tych młodych ludzi. Bardzo fajny program nauczania, praktycy jako wykładowcy, dodatkowe i certyfikowane kursy, grupy w których mamy szansę na indywidualny kontakt z prowadzącym zamiast przeładowanych sal – ja tego nie miałam! Poza tym nie można zapomnieć o urokliwej, górskiej, okolicy która z pewnością sprzyja studenckiej integracji.

mgr Otto Magdalena

Dietetyka, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.