Welcome To Us

Welcome To Greenville

Our buildings are filled with children and adults who want to come to school every day. They are engaged in activities that light up their brains, sharpen their critical capacities and develop their consciences.

Our Goal

Our Mission
Statement

Greenville identifies and develops the intellectual and creative talents of a diverse group of students. Within supportive and caring college preparatory environment, students are encouraged to achieve their finest in academics, athletics and the arts.

Our ultimate goal is to teach students to live humanely within the community in order to prepare them to meet the demands and responsibilities of the future in the broader world.

Photo Gallery

Our Facilities

Who We Are

Leadership Team

Lorem ipsum dolor sit amet, cu duo dicant libris labores. Eum sale petentium
cu, vel ut natum suscipit scribentur. Nam at inani inimicus.

Pamela Hayden

Head of School

Christopher Collins

Chief Executive Officer

Nancy Cartwright

Senior Vice President
What We Teach

Our Programs

Testimonials

What Parents Say

Pracując w Karkonoskiej często nachodzi mnie myśl, że chciałabym być na miejscu tych młodych ludzi. Bardzo fajny program nauczania, praktycy jako wykładowcy, dodatkowe i certyfikowane kursy, grupy w których mamy szansę na indywidualny kontakt z prowadzącym zamiast przeładowanych sal – ja tego nie miałam! Poza tym nie można zapomnieć o urokliwej, górskiej, okolicy która z pewnością sprzyja studenckiej integracji.

mgr Otto Magdalena

Dietetyka, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, to umiejętności i wiedza które uzyskane są na zajęciach w większości praktycznych, dzięki temu nie czuje się że wiedzę student ma wyłącznie książkową. Usytuowanie Uczelni w sercu kotliny jeleniogórskiej w otoczeniu gór powoduje w konsekwencji że dla jej absolwentów wspinanie się na szczyty jest bardzo proste.

dr n. KF. Dariusz Milko

Fizjoterapia, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska to uczelnia silnie osadzona w kontekście lokalnym. To, co ją wyróżnia, to kameralność i dobre, partnerskie relacje pomiędzy studentami a kadrą. Jesteśmy blisko studentów, z wieloma mamy kontakt nawet po latach.

dr Oliwia Tarasewicz-Gryt

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.