Fizjoterapia – studia magisterskie (jednolite)

Fizjoterapia jest jedną ze składowych rehabilitacji medycznej i coraz więcej osób z niej korzysta! Bogata i profesjonalna infrastruktura w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej pozwala na zdobycie wszechstronnej praktyki, kluczowej w pracy z pacjentami.

Warto studiować Fizjoterapię w KPSW. Mamy 20 lat doświadczenia! Kierunek od lat zyskuje coraz większą popularność, obejmuje nauki o zdrowiu, nauki medyczne oraz nauki o kulturze fizycznej.

Jaka praca po studiach?

Czy wiesz, że wady postawy – według różnych źródeł – dotyczą od 50% do 60% uczniów? To wyłącznie wstęp do długiej listy schorzeń, z jakimi Polacy zgłaszają się do fizjoterapeutów. Wady postawy nie dotyczą wyłącznie dzieci i młodzieży. Wady nabyte w latach szkolnych pogłębiają się i najczęściej wynikają ze złych nawyków, a wraz z rozwojem wymagają fizjoterapii. Dotyczy to również sportowców, osób starszych czy kobiet w ciąży.

Fizjoterapia jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w placówkach służby zdrowia, uzdrowiskach, ośrodkach dedykowanych osobom niepełnosprawnym, gabinetach odnowy biologicznej, a także wszelkiego rodzaju uzdrowiskach czy ośrodkach sportowych. To jeden z najchętniej wybieranych kierunków ostatnich lat.

Specjaliści-fizjoterapeuci od lat zajmują ważne miejsce na rynku pracy w regionie – Kotlina Jeleniogórska ma charakter uzdrowiskowy!

Jaki powinien być przyszły fizjoterapeuta? Spostrzegawczy, wytrwały, aktywny, empatyczny i odpowiedzialny.

Zdobądź wykształcenie, ZOSTAŃ FIZJOTERAPEUTĄ!

Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej!

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.