Forum Ekonomiczne Młodych Liderów 6-10 września 2021

Zapraszamy do udziału w 16 edycji Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, która odbędzie w trybie hybrydowym w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze.

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów to partnerski program Forum Ekonomicznego organizowanego od dwóch lat w Karpaczu. To spotkanie młodych ludzi  z całej Europy, a także miejsce do dyskusji o gospodarce, edukacji, ekologii, rynku pracy oraz wyzwaniach, jakie stoją przed młodym pokoleniem ekonomistów, przedsiębiorców, dziennikarzy, a także liderów organizacji pozarządowych.

Dotychczas w Forum uczestniczyło ponad 4000 młodych osób z ponad 33 krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Kaukazu.

Forum to miejsce do rozmów, networkingu i integracji. Uczestnicy wydarzenia nawiązują międzynarodowe partnerstwa, realizują wspólne projekty oraz zdobywają wymarzoną pracę. Program Forum ubogaca młodych uczestników w wiedzę, pewność siebie oraz inspirację do działania. Daje perspektywy i nowe kontakty. Dzięki temu po latach, wielu uczestników wraca na Forum już jako partnerzy wydarzenia, eksperci i prelegenci.

Dla młodzieży lokalnej z Jeleniej Góry, a w szczególności studentów KPSW przygotowano preferencyjną opłatę konferencyjną w wysokości 20 zł zamiast 100 zł widniejących na stronie. Opłata jest ponoszona dopiero po II etapie rekrutacji. Zarejestrować może się każdy w wieku 18-35 lat, nie tylko osoby o statusie ucznia/studenta.

Rejestracja – udział stacjonarny – 2nd step:  https://nowystaw.typeform.com/to/F6Gl2bff

Rejestracja – udział online: https://nowystaw.typeform.com/to/ccaTqkuN

Więcej informacji na stronie internetowej FORUM LEADERS (link)

Leave a Comment

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.