Best Private School In Town

A Great Place For Education

make an appointment
Best Private School In Town

Achieving High Standards

make an appointment
Best Private School In Town

Where Learning Begins

make an appointment
Welcome To Us

Welcome To Greenville

Our buildings are filled with children and adults who want to come to school every day. They are engaged in activities that light up their brains, sharpen their critical capacities and develop their consciences.

JM Rektor KPSW, dr n. med. Wioletta Palczewska, prof. KPSW

Drodzy Państwo

Wybór Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze to gwarancja rozwoju w aspekcie intelektualnym, społecznym i kulturalnym. Kształcimy wysoko wykwalifikowanych specjalistów poszukiwanych na rynku pracy. Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa jest drogą do sukcesu - zachęcam do sięgania po to, co najlepsze.

Our Video

Students Life

>
Testimonials

What Parents Say

Karkonoska to uczelnia silnie osadzona w kontekście lokalnym. To, co ją wyróżnia, to kameralność i dobre, partnerskie relacje pomiędzy studentami a kadrą. Jesteśmy blisko studentów, z wieloma mamy kontakt nawet po latach.

dr Oliwia Tarasewicz-Gryt

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauczyciel akademicki KPSW

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, to umiejętności i wiedza które uzyskane są na zajęciach w większości praktycznych, dzięki temu nie czuje się że wiedzę student ma wyłącznie książkową. Usytuowanie Uczelni w sercu kotliny jeleniogórskiej w otoczeniu gór powoduje w konsekwencji że dla jej absolwentów wspinanie się na szczyty jest bardzo proste.

dr n. KF. Dariusz Milko

Fizjoterapia, nauczyciel akademicki KPSW

Pracując w Karkonoskiej często nachodzi mnie myśl, że chciałabym być na miejscu tych młodych ludzi. Bardzo fajny program nauczania, praktycy jako wykładowcy, dodatkowe i certyfikowane kursy, grupy w których mamy szansę na indywidualny kontakt z prowadzącym zamiast przeładowanych sal – ja tego nie miałam! Poza tym nie można zapomnieć o urokliwej, górskiej, okolicy która z pewnością sprzyja studenckiej integracji.

mgr Otto Magdalena

Dietetyka, nauczyciel akademicki KPSW
Our Activities

After School Programs

Featured Event

The Talent Show

Lorem ipsum dolor sit amet, cu duo dicant libris labores. Eum sale petentium
cu, vel ut natum suscipit scribentur. Nam at inani inimicus.

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
How We Can Help You?

Have Any Questions?

    Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
    E-mailrektorat@kpswjg.pl
    Telefon75 645 33 00

    Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.