Pielęgniarstwo w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze stanowi odpowiedź na rozległe potrzeby rynku pracy. Możesz skończyć studia I stopnia, zdobywając tytuł zawodowy, upoważniający do świadczenia opieki zdrowotnej.

Rynek pracy czeka na Ciebie
Rosnący niedobór kadry pielęgniarskiej stanowi duże wyzwanie dla instytucji, w których personel medyczny jest fundamentem funkcjonowania. Z dyplomem KPSW staniesz się częścią wykwalifikowanej kadry, świadczącej usługi medyczne na najwyższym poziomie – w regionie wciąż szuka się specjalistów w tej dziedzinie.

Magister Pielęgniarstwa
Możesz kontynuować  naukę w Karkonoskiej i zdobyć tytuł magistra pielęgniarstwa. Ultranowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kompetentna kadra dydaktyczna to podstawa jakości wykształcenia. Karkonoska gwarantuje Ci pakiet wiedzy i doświadczenia.

Gdzie szukać zatrudnienia?
Jako absolwent pielęgniarstwa możesz ubiegać się o pracę w publicznych oraz niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Nasi absolwenci pracują w szpitalach, przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej, zakładach opiekuńczo-pielęgnacyjnych, jednostkach systemu ratownictwa medycznego czy sanatoriach.


Dlaczego warto wybrać Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą i właśnie tu rozpocząć przygodę z pielęgniarstwem?

Zachęca do tego mnogość kół naukowych, dzięki którym możesz rozwijać swoją pasję. Anatomia, biochemia, ratownictwo medyczne – to zajęcia, które mogą zainteresować przyszłych adeptów zawodu.

Symulacja warunków szpitalnych – ultranowoczesny sprzęt i praktyka Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa dysponuje nowoczesnym zapleczem w postaci Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej. Symulacje warunków szpitalnych pozwolą Ci zdobyć umiejętności praktyczne na fantomach, odzwierciedlających stan pacjentów. Kontrolowane warunki sprawiają, że nauka jest bezpieczna, a zdobywane umiejętności są w 100% praktyczne.

Postaw na przyszłość – studiuj Pielęgniarstwo w Karkonoskiej!

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.