Edukacja Techniczno-Informatyczna

Edukacja Techniczno-Informatyczna – zostań inżynierem
Czy warto studiować Edukację Techniczno-Informatyczną?

Kierunek inżynieryjny stanowi odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie rynku na specjalistów techniczno-informatycznych.

Regionalny rynek pracy szuka inżynierów! Wiedza zdobywana na studiach technicznych w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze to w dużym stopniu praktyka – aspekt najbardziej pożądany przez pracodawców. Studia inżynieryjne dają wykształcenie i przygotowanie do wykonywania konkretnego zawodu. Wykwalifikowani absolwenci mają największe szanse na znalezienie stabilnego miejsca na rynku pracy. Edukacja Techniczno-Informatyczna to uzupełnienie luki w ofercie edukacyjnej.

W ścisłej czołówce!

Według danych GUS w roku akademickim 2018/2019 kierunki techniczne znalazły się w grupie najczęściej wybieranych kierunków.

Gdzie szukać zatrudnienia po edukacji techniczno-informatycznej?
Skoro jest zapotrzebowanie na specjalistów, to znaczy, że miejsc pracy nie brakuje! Lokalni przedsiębiorcy szukają specjalistów związanych z regionem. Zdobyte wykształcenie pozwala znaleźć pracę między innymi w przedsiębiorstwach przemysłowych, administracji systemów informatycznych, działach marketingu, firmach informatycznych, bankowości, administracji rządowej i samorządowej, mediach i wielu innych z branży IT.

Wysokie zarobki!

Zgodnie z ELA (ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów) najwyższe zarobki zapewniają kierunki ścisłe i obszar nauk technicznych.

Programuj, projektuj, zarządzaj – ZOSTAŃ INŻYNIEREM
Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej!

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Siedziba i kampusul. Lwówecka 18, Jelenia Góra
E-mailrektorat@kpswjg.pl
Telefon75 645 33 00

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest publiczną wyższą szkołą zawodową finansowaną przez dotację z budżetu Państwa, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.